Obsah

Eliška, maminka malého Lukáše
  • Vytvořeno dne: 25. 8. 2021

Na paní Janu Uher jsem se obrátila s poměrně specifickou konkrétní otázkou ohledně zavinování bříška po porodu šátkem a dále pak  cvičením po porodu. Schůzka proběhla hned v příštím týdnu a paní Jana mi přinesla k zapůjčení Rebozo šátek a  naučila mě techniku zavinování. Dále mi ukázala cviky, které mohu provádět po porodu a vysvětlila péči o jizvu po císařském řezu. Také jsem dostala odpovědi na všechny mé otázky ohledně kojení, které nám úplně nešlo.

Při naší druhé schůzce jsem ji poprosila o možnosti řešení dětských kolik, na které můj syn začal  ke konci  šestinedělí hodně trpět. Ukázala mi masáž bříška, cvičení pro miminka a přidala další rady, které by nám mohly pomoci. Především je ale skvělé, že vy můžete mluvit o svých pocitech, někdo vám naslouchá a můžete se vypovídat, neb neutěšitelný pláč miminka je opravdu stresující. Možnost se vypovídat a ujistit se, že dělám maximum ke zvládnutí obtíží mi přineslo opravdu velikou úlevu. 

Se službami jsem byla velice spokojena, využila jsem konzultace jak k péči o mě tak i pro miminko. A dokonce i v AJ, což bylo pro mého manžela, který neumí česky, také skvělé.