Obsah

Dárkový poukaz

Máte v kolektivu nastávající maminku? Vaše kamarádka čeká miminko?

Kupte ji u nás dárkový poukaz na předporodní konzultaci, kurz či poporodní péči. Nemá cenu utrácet peníze za bodíčka a dupačky, kterých bude mít jistě plnou skříň. Navíc miminko z nich za pár týdnů vyroste. Investujte do její dlouhodobé spokojenosti. Protože s miminkem se rodí i maminka. 

Přerod ženy v matku je dlouhodobější proces, PORODEM TO TEPRVE ZAČÍNÁ. Jsem tu, abych ji provedla šestinedělím, podpořila ji v jejich mateřských kompetencích a nabídla pomoc, když bude potřebovat. 

Zavolejte mi na 721 945 139, nebo mnš kontaktujte přes webový formulář zde.

Je možné zakoupit poukaz na poporodní péči (odstupňované dle počtu návštěv) či online konzultaci (60 minut). Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. Na poukaz se nevrací hotovost. 

Na dárkovém poukazu je uvedena hodnota, doba platnosti a kód. Bez kódu je dárkový poukaz neplatný. Dárkový poukaz je jednorázový. Jeho platnost je ukončena okamžikem využití objednaného balíčku služeb. Objednaný a zaplacený dárkový poukaz je přenositelný. Po zaplacení vám ráda poukaz vytisknu a zašluna požadovanou adresu. Moms and babies nenese žádnou odpovědnost za ztrátu, odcizení nebo znehodnocení poukazu.