Obsah

Aktuality

15-11_18

Julia Jones se jako dula, ayurvédská masérka a kuchařka věnuje poporodní péči o matku více než 10 let. Kurzy pro zájemkyně, které chtějí podpořit ženy v šestinedělí, organizuje po celém světě. Absolventky z ČR by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Jsme opravdu pyšní, že Jana je jednou z nich. Chceme naše služby stále zlepšovat, dejte nám vědět, o co byste měli zájem. Na Vaše reakce se vždy těšíme. 

 

11-10-18

Máte v kolektivu nastávající maminku? Vaše kamarádka čeká miminko?

Kupte ji u nás dárkový poukaz na poporodní péči a my jí s miminkem rádi pomůžeme. Nemá cenu utrácet peníze na bodíčka a dupačky, kterých bude mít jistě plnou skříň. Navíc miminko z nich za pár týdnů vyroste. Investujte do její dlouhodobé spokojenosti. Protože s miminkem se rodí i maminka. 

Přerod ženy v matku je dlouhodobější proces, porodem to teprve začíná. Jsme tu, abychom ji provedli šestinedělím, podpořili ji v jejich mateřskýchkompetencích a nabídli pomoc, když bude potřebovat. (V rámci balíčku lze domluvit i předporodní kurz). 

Zavolejte nám na 721 945 139, nebo nás kontaktujte přes náš webový formulář zde.

Je možné zakoupit poukaz v hodnotách: 4 000 Kč7 000 Kč nebo prémiový balíček v hodnotě 10 000 Kč. Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. Na poukaz se nevrací hotovost. 

 

11-09-18

Naše spolupracovnice Mgr. Bára Jiřičková nabízí také zástupnou metodu k Vojtově - Bobath koncept, který se využívá hlavně u DMO, ale své místo má i při jiných pohybových rehabilitacích. U úplně malých miminek se jedná hlavně o manipulaci, neboli handling  s děťátkem, tak, aby se jeho pohybový vývoj směřoval správně a případné nedostatky se upravily právě vhodným polohováním, nošením a stimulací. Více o této metodě naleznete na http://www.cadbt.cz/bobath-koncept/vic-o-bobath-konceptu